Hi [[ session.user.profile.firstName ]]

Micro Focus CEE

 • Date
 • Rating
 • Views
 • Kontrola dostępu do aplikacji korporacyjnych oraz w chmurze
  Kontrola dostępu do aplikacji korporacyjnych oraz w chmurze
  Tomasz Surmacz, Łukasz Widawski Recorded: Apr 4 2019 50 mins
  Jak zapewnić bezpieczny dostęp i możliwości jednokrotnego logowania do dowolnych aplikacji i zasobów potrzebnych Twoim pracownikom, partnerem czy kontrahentom?

  Zapraszamy na webinar o rozwiązaniach do zarządzania dostępem firmy Micro Focus. Poznasz rozwiązania SecureLogin, Access Manager i Advanced Authentication, które szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku aplikacji korporacyjnych oraz chmurowych. Zobaczysz jak z pomocą tych narzędzi można łatwo dodać mechnizamy zaawansowanego uwierzytelniania i SSO do wykorzystywanych aplikacji i systemów.

  Na webinarze pokażemy jak zapewnić bezpieczny dostęp i możliwości jednokrotnego logowania dla aplikacji na komputerach użytkowników, a także przez przeglądarkę internetową do aplikacji i zasobów potrzebnych Twoim pracownikom, partnerem czy kontrahentom - w dowolnym miejscu i z dowolnych urządzeń, w tym mobilnych. Pokażemy też sposoby wykorzystania smarftona lub innych metod jak klucze U2F do potwierdzania tożsamości użytkownika.
 • Sdílení dokumentů jednoduše a bezpečně - 2. část
  Sdílení dokumentů jednoduše a bezpečně - 2. část
  Zdislav Lilling Recorded: Feb 28 2019 52 mins
  Synchronizace souborů a hostované služby se v posledních letech velmi rozšířily, ale jen málo z nich umožňuje využít stávající nastavení zabezpečení a většina vyžaduje dodatečnou správu. Proč synchronizovat a hostovat dokumenty někde jinde, když mohou zůstat ve firemním úložišti? Řešení Filr poskytuje zabezpečený přístup k dokumentům a jejich bezpečné sdílení prakticky z jakéhokoliv zařízení.
 • Sdílení dokumentů jednoduše a bezpečně
  Sdílení dokumentů jednoduše a bezpečně
  Zdislav Lilling Recorded: Jan 31 2019 86 mins
  Synchronizace souborů a hostované služby se v posledních letech velmi rozšířily, ale jen málo z nich umožňuje využít stávající nastavení zabezpečení a většina vyžaduje dodatečnou správu. Proč synchronizovat a hostovat dokumenty někde jinde, když mohou zůstat ve firemním úložišti? Řešení Filr poskytuje zabezpečený přístup k dokumentům a jejich bezpečné sdílení prakticky z jakéhokoliv zařízení.
 • Micro Focus Vibe - lidé, projekty a procesy na jednom místě
  Micro Focus Vibe - lidé, projekty a procesy na jednom místě
  Zdislav Lilling Recorded: Jan 24 2019 71 mins
  S produktem Micro Focus Vibe můžete pomoci vašim zaměstnancům k lepší produktivitě individuálně i týmově. Vibe je osvědčeným řešením pro spolupráci, které dává vašim týmům jednodušší způsob jak společně pracovat. Místo toho, aby týmy kvůli spolupráci procházeli mezi aplikacemi, mohou sdílet veškeré informace na jednom bezpečném místě, do kterého je snadný přístup i z mobilních zařízení. S nástrojem Vibe mohou týmy spolupracovat na dokumentech, chatovat s členy týmu nebo spravovat projekty, kalendáře a seznamy úkolů.
 • Premierowy pokaz ZENworks Service Desk 8.0 - kompletnego systemu helpdesk
  Premierowy pokaz ZENworks Service Desk 8.0 - kompletnego systemu helpdesk
  Dariusz Leonarski, Micro Focus Recorded: Jan 10 2019 62 mins
  ZENworks Service Desk 8.0 to kompletne, skalowalne rozwiązanie do obsługi helpdesku, które obniża koszty rozwiązywania incydentów i świadczenia usług wsparcia technicznego.

  Na webinarze pokażemy po raz pierwszy nową wersję naszego narzędzia, w tym:
  - nowy portal użytkownika: zmieniona architektura portalu ułatwia korzystanie z usług helpdesk
  - aplikacje mobilne dostępne już w Google Play i iTunes, pomagające zgłaszać problemy przez urządzenia przenośne
  - moduł raportowania kosztów rozwiązania incydentów
  - obsługę kilku sesji dla jednego użytkownika, który teraz może być zalogowany jednocześnie w różnych w przeglądarkach i systemach.

  Poznaj system help desk zgodny z ITIL 3.0, standardami otwartymi (XML, web services, Java, Mail, CSS), integrujący się z posiadanymi bazami konfiguracji CMDB, wspierający zarządzanie wiedzą i zmianami.
 • Micro Focus ARA: Automating Software Delivery
  Micro Focus ARA: Automating Software Delivery
  Malafronte, Paola Recorded: Dec 17 2018 34 mins
  Looking for a single tool that increases software delivery cadence and unites Agile and DevOps practices to implement Continuous Delivery?

  Micro Focus Application Release Automation (ARA) is the solution that can bring enterprise DevOps efficiencies to your software delivery process.

  Why use Micro Focus ARA?
  •Scale from a single laptop to the largest enterprise.
  •Supports Continuous Delivery
  •Uses a flexible, robust, extensible plug-in for seamless integration
  •The drag-and-drop, graphical process editor eliminates manual deployments
  •Plan, track, and control application releases with end-to-end visibility
 • Jak zapewnić pełne bezpieczeństwo wszystkich urządzeń użytkowników
  Jak zapewnić pełne bezpieczeństwo wszystkich urządzeń użytkowników
  Adam Jeż Recorded: Nov 22 2018 78 mins
  Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Akademii bezpieczeństwa Micro Focus. Omawiamy na nich kluczowe zagadnienia bezpieczeństwa i przedstawiamy gotowe rozwiązania w oparciu o technologie Micro Focus.

  Na tym webinarze omówimy metody zwiększania bezpieczeństwa urządzeń użytkowników za pomocą rozwiązań Micro Focus Endpoint Security. Poznaj narzędzia egzekwujące polityki bezpieczeństwa i chroniące Twoją firmę przed atakami z zewnątrz oraz ze strony nieświadomych zagrożeń pracowników.

  Dowiedz się jak radykalnie zwiększyć bezpieczeństwo urządzeń użytkowników poprzez:
  - wdrożenie polityk bezpieczeństwa sprawdzających tożsamość, uprawnienia i miejsce pracy użytkowników,
  - wykorzystanie osobistego firewalla i narzędzi do ochrony łączności bezprzewodowej (WiFi, Bluetooth) i przewodowej (LAN)
  - kontrolę wszystkich portów i podłączanych urządzeń, w tym USB, CD/DVD
  - wymuszenie szyfrowania wskazanych plików, folderów lub całego dysku oraz stosowania VPN dla łączności zdalnej
  - pełen nadzór nad aplikacjami oraz konfiguracją i aktualizacją komputerów Windows, Linux i Mac
  - objęcie zarządzaniem urządzeń przenośnych, w tym smartfonów z systemami Android, iOS i Windows.
 • Premierowy pokaz Sentinel 8.2 - wielofunkcyjnego rozwiązania klasy SIEM
  Premierowy pokaz Sentinel 8.2 - wielofunkcyjnego rozwiązania klasy SIEM
  Tomasz Surmacz, Piotr Majchrzak Recorded: Nov 8 2018 62 mins
  Polskojęzyczny webinar o nowej wersji oprogramowania Sentinel 8.2. Jest to dojrzałe, w pełni funkcjonalne rozwiązanie do zarządzania informacjami i zdarzeniami dotyczącymi bezpieczeństwa (SIEM). Sentinel zbiera, analizuje i koreluje w czasie rzeczywistym dane z aplikacji, baz danych, serwerów, pamięci masowych i urządzeń zabezpieczających. Pozwala proaktywnie wykrywać zagrożenia i zapewnić pełny wgląd w stan bezpieczeństwa środowiska IT.

  Nowa wersja poszerza silne strony rozwiązania Micro Focus, jak integracja z systemami zarządzania tożsamością i dostępem, monitorowania użytkowników i ich urządzeń. Podczas webinariu zaprezentujemy kolejne istotne funkcje i możliwości oprogramowania Sentinel 8.2.
 • Najlepsze praktyki i narzędzia migracji do chmury
  Najlepsze praktyki i narzędzia migracji do chmury
  Dariusz Leonarski, Rafał Kruschewski Recorded: Oct 18 2018 61 mins
  Optymalizacja infrastruktury IT wymaga często od firm realizacji projektów, w ramach których serwery lub aplikacje migrowane są z jednej platformy na drugą w ramach własnego centrum danych lub przenoszone są do chmury.

  Zapraszamy 18 października br. na bezpłatny webinar o rozwiązaniach PlateSpin Migration Factory, które wspomagają i automatyzują proces migracji poczynając od planowania, po realizację przenoszenia serwerów i aplikacji oraz zarządzanie całym procesem migracji.

  Poznaj najlepsze praktyki i zobacz pokaz na narzędzi, dzięki którym przeprowadzisz migrację serwerów w dowolnym kierunku pomiędzy platformami:
  - fizycznymi,
  - wirtualnymi
  - chmurowymi.

  Na świecie zostały one wykorzystane do migracji już ponad miliona obciążeń serwerowych przy minimalnym ryzyku, przestoju i wysiłku.
 • The professional way to migrate to the cloud
  The professional way to migrate to the cloud
  Alain Salesse Recorded: Oct 8 2018 51 mins
  Are you struggling to complete server migrations on time? Is the business concerned about disruption while their applications are migrated to the cloud or between data centers? Join us on this webinar to discover how PlateSpin can help. PlateSpin is the enterprise-grade solution for migrating servers between physical, virtual and cloud platforms in any direction. PlateSpin is a proven solution that has been used to migrate more than 1 million workloads with minimal risk, minimal downtime and minimal effort.

Embed in website or blog