Hi [[ session.user.profile.firstName ]]

Command Center - Admin konsola w nowym wydaniu

Command Console - nowe spojrzenie na konsole administracyjną. Wielu dostawców dostrzega konieczność modernizacji swojego oprogramowania tak, aby było prostę i przejrzystę w zarządzaniu. Firma Commvault, także zmienia swój produkt. Efektem tych zmian jest całkowicie nowa konsola do zarządzania systemem backupu.
Recorded Apr 11 2019 49 mins
Your place is confirmed,
we'll send you email reminders
Presented by
Grzegorz Szostak, Presales Commvault, S4E
Presentation preview: Command Center - Admin konsola w nowym wydaniu

Network with like-minded attendees

 • [[ session.user.profile.displayName ]]
  Add a photo
  • [[ session.user.profile.displayName ]]
  • [[ session.user.profile.jobTitle ]]
  • [[ session.user.profile.companyName ]]
  • [[ userProfileTemplateHelper.getLocation(session.user.profile) ]]
 • [[ card.displayName ]]
  • [[ card.displayName ]]
  • [[ card.jobTitle ]]
  • [[ card.companyName ]]
  • [[ userProfileTemplateHelper.getLocation(card) ]]
 • Channel
 • Channel profile
 • Zaawansowana ochrona stacji roboczych Recorded: Jan 16 2020 64 mins
  Jerzy Janowski, Senior Presales, Commvault
  Backup stacji roboczych najczęściej kojarzy się z prostym kopiowaniem dokumentów na wydzielony dysk sieciowy. Bez możliwości deduplikacji, szyfrowania, zaawansowanych uprawnień do danych, dostępu z urządzeń mobilnych czy współdzielenia dokumentów pomiędzy użytkownikami. Rozwiązanie oferowane przez Commvault przeczy tej koncepcji, jako jedyny produkt na rynku – oferuje kompleksowe podejście do backupu laptopów czy desktopów wraz z zaawansowanymi funkcjami. Prezentacja ta ma na celu pokazać jakie możliwości w tym obszarze posiada platforma Commvault.
 • Automatyzacja zadań - Workflow Recorded: Dec 12 2019 40 mins
  Grzegorz Szostak, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Obecna infrastruktura oraz wykorzystywane systemy są coraz bardziej złożone i skomplikowane. Im więcej systemów, tym więcej czasu zajmuje zarządzanie nimi i utrzymywanie. Moduł Commvault Workflow ułatwia automatyzację powtarzalnych i bardzo złożonych zadań. Za pomocą intuicyjnego graficznego interfejsu użytkownika bez problemu można łączyć poszczególne procesy w zdefiniowanej kolejności lub w drzewie decyzyjnym.
 • Monitorowanie logów przy zastosowaniu platformy Commvault Recorded: Nov 7 2019 44 mins
  Grzegorz Szostak, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Rozwiązanie Commvault to wielopoziomowa platforma zarządzania danymi. Oprócz podstawowych funkcjonalności umożliwia także analizę dużej ilości logów z całego środowiska. Rozwiązanie Commvault umożliwia skonfigurowanie zasad monitorowania w celu gromadzenia i filtrowania logów. Commvault monitoring pomaga przechwytywać logi, aby później analizować oraz monitorować środowisko.
 • Przegląd zmian i usprawnień wniesionych w SP15-17 Recorded: Sep 26 2019 60 mins
  Jerzy Janowski, System Engineer, Commvault
  Każdy nowy zestaw poprawek to nie tylko naprawa znalezionych problemów, to przede wszystkim usprawnienia i nowe funkcjonalności - jakie?… zapraszamy do uczestnictwa.
 • Ochrona danych w aplikacjach Office 365 za pomocą narzędzi Commvault Recorded: Sep 19 2019 47 mins
  Piotr Łukasiewicz, Presales Engineer, Commvault
  Często spotykamy się z pytaniem, czy platformy Commvault można używać do ochrony danych w środowisku Office 365.
  Czy zaskoczy Państwa fakt, że Commvault może zapewnić szeroko zakrojoną ochronę danych w tych usługach i aplikacjach? Mówimy tu nie tylko o danych w skrzynce pocztowej programu Exchange, lecz także o rozwiązaniach SharePoint, OneDrive, Teams i Project.
  To doskonały moment na objęcie ochroną newralgicznych danych znajdujących się w pakiecie Office 365. Weź udział w webinarium i dowiedz się jakie są korzyści zabezpieczania danych w tych aplikacjach i usługach!
 • Nowoczesne podejście do ochrony i archiwizacji danych w ofercie Hitachi Vantara Recorded: Sep 12 2019 58 mins
  Anna Rydel, Alliance Business Manager EMEA East
  Na webinarze opowiemy o nowościach we wspólnej ofercie Commvault i Hitachi Vantara. Dzięki współpracy obu firm Klienci mogą zbudować bezpieczny system ochrony i archiwizacji danych w oparciu o Hitachi Data Protection Suite, architekturę referencyjną Hyperscale na serwerach Equus oraz Hitachi Content Platform
 • Jeśli standardowe raportowanie nie wystarcza to jest… Premium Reporting. Recorded: Aug 1 2019 42 mins
  Jerzy Janowski, System Engineer, Commvault
  Po ostatnich zmianach licencyjnych wszyscy istniejący i potencjalni klienci mają możliwość korzystania z rozszerzonych funkcjonalności raportowych - jak z nich skorzystać?… oto odpowiedź.
 • Świat wirtualny z Commvaultem Recorded: Jul 18 2019 48 mins
  Grzegorz Szostak, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Technologia wirtualizacji jest już na tyle dojrzałą technologią, że firmy jak Gartner zrezygnowały z publikacji raportów odnośnie najlepszych systemów wirtualizacyjnych. Rozwiązania takich firm jak RedHat, Nutanix czy Oracle VM stały się powszechne. Zapraszamy na webinar na którym pokażemy jak je zabezpieczyć.
 • Dane w chmurze ? Czy warto je zabezpieczać ? Zobacz jak to robi lider systemu ba Recorded: Jul 4 2019 40 mins
  Grzegorz Szostak, Presales Commvault, S4E
  Usługi chmurowe jakiś czas temu były tylko pokazywane na slajdach - mało kto z nich korzystał. Obecnie coraz więcej przedsiębiorców w różnym stopniu wykorzystuje usługi chmurowe. Podczas prezentacji przedstawimy możliwości zabezpieczenia takich środowisk.
 • Archiwizacja poczty Exchange – dlaczego i jak. Recorded: Jun 6 2019 75 mins
  Jerzy Janowski, System Engineer, Commvault
  Exchange to najpopularniejszy system pocztowy na świecie. Kiedyś archiwizowano pocztę, głównie po to, aby nie dopuścić do rozrostu baz oraz zmniejszyć koszty składowania emaili. Obecnie niezależnie czy używamy Exchange on premise czy O365 nadal klienci potrzebują archiwizować pocztę, ale z innych powodów: RODO czy eDiscovery & Compliance. Dlatego warto zapoznać się z możliwościami archiwizacyjnymi jakie oferuje Commvault w tym obszarze.
 • Hiperkonwergencja - jak ją zabezpieczyć? Commvault i Nutanix Recorded: May 30 2019 40 mins
  Grzegorz Szostak, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Systemy hiperkonwergetne integrują w jeden organizm, serwery, pamięć masową oraz funkcje sieciową. Tak inteligetne systemy należy odpowiednio zabezpieczyć. Podczas webinarium zaprezentujemy jak dwaj liderzy swoich rynków integrują i uzupełniają się
 • Ransomware, awarie, kradzieże - jak kompleksowo ochronić stacje robocze? Recorded: May 23 2019 54 mins
  Piotr Łukasiewicz, System Engineer, Commvault
  W nowoczesnym przedsiębiorstwie pracownicy coraz szerzej wykorzystują możliwości, które daje praca zdalna z wykorzystaniem urządzeń mobilnych - nie tylko tych należących do pracodawcy. Dowiedz się, jak kompleksowo zabezpieczyć dane na wypadek awarii, kradzieży czy ataku ransomware - za pomocą jednego narzędzia - Commvault Data Platform.
 • Commvault i HPE StoreOnce - integracja krok po kroku. Recorded: May 9 2019 50 mins
  Jerzy Janowski, System Engineer, Commvault
  Pierwszy raz w historii, Commvault stworzył możliwość integracji fizycznego deduplikatora ze swoim produktem. Podczas webinarium pokażemy jak to zrobić krok po kroku.
 • Status związku: "To nieskomplikowane" czyli proste i zoptymalizowane licencjonow Recorded: Apr 25 2019 49 mins
  Piotr Łukasiewicz, System Engineer, Commvault
  Licencjonowanie Commvault Data Platform nigdy nie było jeszcze tak uproszczone - dowiedz się, jak łatwo dobrać licencje w sposób optymalny dla swojej infrastruktury. Aplikacje, wirtualizacja czy endpointy - Commvault Complete to kompletna recepta na bezpieczeństwo!
 • Command Center - Admin konsola w nowym wydaniu Recorded: Apr 11 2019 49 mins
  Grzegorz Szostak, Presales Commvault, S4E
  Command Console - nowe spojrzenie na konsole administracyjną. Wielu dostawców dostrzega konieczność modernizacji swojego oprogramowania tak, aby było prostę i przejrzystę w zarządzaniu. Firma Commvault, także zmienia swój produkt. Efektem tych zmian jest całkowicie nowa konsola do zarządzania systemem backupu.
 • Backup i archiwizacja Office 365 w praktyce Recorded: Mar 28 2019 49 mins
  Grzegorz Szostak, Presales Commvault, S4E
  Kompleskowa ochrona danych w chmurze ? Czy jest ona potrzebna oraz możliwa? Zapraszamy serdecznie na webinar poświęcony ochronie danych przechowywanych w ramach usługi Microsoft Office 365.
 • Commvault Activate - jak uzyskać dodatkową wartość z zabezpieczanych danych? Recorded: Mar 14 2019 61 mins
  Piotr Łukasiewicz, System Engineer, Commvault
  Pomimo wdrażania wewnętrznych i ustawowych regulacji, częstym problemem w przedsiębiorstwach jest brak wglądu w dane, przechowywane przez użytkowników. Commvault Activate pozwala na przekrojową analizę takich zbiorów pod kątem zgodności z prawem, procedurami czy dobrymi praktykami przez działy legal / compliance / IT security. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!
 • Szybszy i sprawniejszy backup z Commvault i HPE Recorded: Oct 25 2018 55 mins
  Zbigniew Beisert & Marek Kozicki, HPE, Daria Wosztyl & Piotr Łukasiewicz, Commvault
  Commvault i HPE, dzięki bliskiej współpracy biznesowej, technologicznej i licencyjnej oferują najlepsze na rynku rozwiązanie do ochrony danych. Przekonaj się, jak szybki, bezobsługowy i zoptymalizowany kosztowo może być backup w oparciu o urządzenia HPE i platformę Commvault Data Platform. Sprawdź, jak integrujemy nasze produkty, aby dostarczyć klientom najlepszą na rynku infrastrukturę do ochrony zasobów IT. Zobacz, jak wyciągnąć dodatkową wartość biznesową z chronionych danych, dzięki ich indeksowaniu i analizie. Zapraszamy!
 • Technologia Commvault HyperScale. Nowe podejście do ochrony danych. Recorded: Apr 25 2018 58 mins
  Leonid Venglinski, System Engineer, Commvault
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą technologią HyperScale Software oraz Appliance. Są to dwa wydajne, przygotowane do pracy w chmurze rozwiązania infrastruktury danych ― Commvault HyperScaleTM Appliance oraz Commvault HyperScaleTM Software.
  Wyróżniają się one prostotą, elastycznością, odpornością i skalowalnością, która ułatwia zarządzanie kopiami danych. Dzięki swojej elastyczności spełniają zróżnicowane wymagania klientów i ich środowisk. Są dostępne w formie urządzenia zintegrowanego lub modelu architektury referencyjnej opartego na serwerach z wewnętrznymi dyskami. Umożliwiają przedsiębiorstwom wybór sprzętu zgodnie z indywidualnymi preferencjami dotyczącymi producentów. Jest to szczególnie ważne w przypadku rozbudowy systemu.
 • Jak zostać Service Providerem i zacząć zarabiać pieniądze Recorded: Mar 22 2018 58 mins
  Marek Ścibior, Piotr Łukasiewicz
  Wielu integratorów technologicznych zastanawia się jak rozwinąć swój biznes o dodatkowe usługi. Przedstawimy pomysł na usługi zarządzalne (Managed Services) oparte o rozwiązania chmurowe. Krok po kroku pokażemy jaki jest rynek w Polsce, jakie daje możliwości, jak zbudować swoje portfolio usługowe, ile to kosztuje i czy da się na tym zarobić.
Webinaria na żywo lub nagrane
Zarejestruj się, aby wziąć udział w webinarium na żywo lub odtworzyć nagrane

Embed in website or blog

Successfully added emails: 0
Remove all
 • Title: Command Center - Admin konsola w nowym wydaniu
 • Live at: Apr 11 2019 8:00 am
 • Presented by: Grzegorz Szostak, Presales Commvault, S4E
 • From:
Your email has been sent.
or close