Hi [[ session.user.profile.firstName ]]

Jak wysłać kopię zapasową do chmury oraz zabezpieczyć usługi w AWS

Zapraszamy na webinar, na którym dowiesz się w jaki sposób integrujemy się z chmurą publiczną Amazon Web Services. W czasie spotkania powiemy Ci nie tylko jak wykonać kopię zapasową do chmury ale także jak zabezpieczyć dane i usługi pracujące w środowisku AWS. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zabezpieczyć zasoby typu EC2, RDS czy DynamoDB, zarejestruj się już dziś.
Recorded Apr 2 2020 60 mins
Your place is confirmed,
we'll send you email reminders
Presented by
Marek Kędzierski, Senior Sales Engineer
Presentation preview: Jak wysłać kopię zapasową do chmury oraz zabezpieczyć usługi w AWS

Network with like-minded attendees

 • [[ session.user.profile.displayName ]]
  Add a photo
  • [[ session.user.profile.displayName ]]
  • [[ session.user.profile.jobTitle ]]
  • [[ session.user.profile.companyName ]]
  • [[ userProfileTemplateHelper.getLocation(session.user.profile) ]]
 • [[ card.displayName ]]
  • [[ card.displayName ]]
  • [[ card.jobTitle ]]
  • [[ card.companyName ]]
  • [[ userProfileTemplateHelper.getLocation(card) ]]
 • Channel
 • Channel profile
 • Backup i archiwizacja Office 365 w praktyce Jun 18 2020 8:00 am UTC 75 mins
  Jarosław Zakrzewski, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Kompleskowa ochrona danych i journalingu w chmurze? Czy jest ona potrzeba oraz możliwa? Zapraszamy serdecznie na webinar poświecony ochronie danych przechowywanych w ramach usługi Microsoft Office 365
 • Zaawansowane raportowanie Commvault Recorded: Jun 4 2020 51 mins
  Jerzy Janowski, Senior Sales Engineer
  Wraz z konsolidacją i zmianami licencyjnymi, moduł Premium Reporting stał się częścią składową podstawowej licencji backupowej. Od tego momentu wszyscy nowi klienci oraz istniejący (po przekonwertowaniu licencji na nowe) mają do dyspozycji nowe zaawansowane możliwości raportowe – jak je włączyć i z nich korzystać.
 • Jak utrzymać gotowość do odtworzenia i zapewnić ciągłość w modelu multi-cloud? Recorded: May 28 2020 53 mins
  Anna Rydel, Senior Sales Engineer
  We współczesnym środowisku złożonych systemów informatycznych opartych zarówno o model on-premise jak i szeroko pojęte rozwiązania chmurowe typu cloud/multi-cloud coraz trudniej jest utrzymać gotowość do odtworzenia. Potwierdzają to badania, w których 49% kierowników działów IT informuje, że RTO / RPO to dla nich największe wyzwanie.
  Jak sobie z tym wyzwaniem poradzić?
  Jak ochronić i ustrzec się przed utratą danych rozproszonych na lokalnych maszynach wirtualnych, w chmurach (prywatnych, publicznych, hybrydowych), aplikacjach, w różnych lokalizacjach, na różnych nośnikach, u różnorodnych użytkowników, w wielu miejscach?
  Jak zapewnić wydajność, skalowalność i bezpieczeństwo przy ograniczonych budżetach?
  Jak przechowywać dane długookresowo w archiwach nie ponosząc dodatkowych kosztów obciążenia aplikacji i systemów?
 • Archiwizacja poczty podstawy implementacji – jakie licencje co dają i kroki jak Recorded: May 7 2020 57 mins
  Jerzy Janowski, Senior Sales Engineer
  Commvault jako jedyny producent oferuje moduł archiwizacji poczty jako część rozwiązania backupowego. W jaki sposób podejść do archiwizacji poczty, jak się do niej przygotować i zaimplementować. Omówiona będzie także architektura i komponenty o które trzeba rozbudować system.
 • Bye Bye Veritas. Hi Commvault! Recorded: Apr 29 2020 63 mins
  Jerzy Janowski, Przemysław Mazurkiewicz
  Veritas przez lata był uznawany za lidera w obszarze zabezpieczania danych, a więc w backupie. Po kilku zmianach właścicielskich jego pozycja w tym obszarze została osłabiona, jednak w wielu firmach jest on nadal podstawowym produktem backupowym. Nasi specjaliści będą chcieli wyjaśnić jak podejść do wyzwania jakim jest zmiana systemu backupowego na platformę Commvault.
 • Command Center - Admin konsola od A do Z Recorded: Apr 23 2020 44 mins
  Grzegorz Szostak, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Command Console - nowe spojrzenie na konsole administracyjną. Wielu dostawców dostrzega konieczność modernizacji swojego oprogramowania aby było proste i przejrzyste w zarządzaniu. Firma Commvault także zmienia swój produkt. Efektem tych zmian jest całkowicie nowa konsola do zarządzania systemem backupu.
 • Jak wysłać kopię zapasową do chmury oraz zabezpieczyć usługi w Microsoft Azure Recorded: Apr 16 2020 58 mins
  Marek Kędzierski, Senior Sales Engineer
  Zapraszamy na webinar, na którym dowiesz się w jaki sposób integrujemy się z chmurą publiczną Microsoft Azure. W czasie spotkania powiemy Ci nie tylko jak wykonać kopię zapasową do chmury ale także jak zabezpieczyć dane i usługi pracujące w środowisku Azure. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przenieść wirtualne maszyny ze środowiska on-premise do chmury oraz jak je zabezpieczyć, jeśli interesuje Cię ochrona baz danych oraz blob storage, zarejestruj się już dziś.
 • Jak wysłać kopię zapasową do chmury oraz zabezpieczyć usługi w AWS Recorded: Apr 2 2020 60 mins
  Marek Kędzierski, Senior Sales Engineer
  Zapraszamy na webinar, na którym dowiesz się w jaki sposób integrujemy się z chmurą publiczną Amazon Web Services. W czasie spotkania powiemy Ci nie tylko jak wykonać kopię zapasową do chmury ale także jak zabezpieczyć dane i usługi pracujące w środowisku AWS. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zabezpieczyć zasoby typu EC2, RDS czy DynamoDB, zarejestruj się już dziś.
 • Co nowego w SP17 i 18? Recorded: Mar 19 2020 75 mins
  Przemysław Fąfara, Regional System Engineer
  Nie masz czasu na bierząco śledzić nowości? Zastanawiasz się nad upgrade do najnowszego Service Pack? Posłuchaj co nowego pojawiło się w ciągu ostatnich 6 miesiecy i zdecyduj czy warto…
 • Zaawansowana ochrona stacji roboczych Recorded: Jan 16 2020 64 mins
  Jerzy Janowski, Senior Presales, Commvault
  Backup stacji roboczych najczęściej kojarzy się z prostym kopiowaniem dokumentów na wydzielony dysk sieciowy. Bez możliwości deduplikacji, szyfrowania, zaawansowanych uprawnień do danych, dostępu z urządzeń mobilnych czy współdzielenia dokumentów pomiędzy użytkownikami. Rozwiązanie oferowane przez Commvault przeczy tej koncepcji, jako jedyny produkt na rynku – oferuje kompleksowe podejście do backupu laptopów czy desktopów wraz z zaawansowanymi funkcjami. Prezentacja ta ma na celu pokazać jakie możliwości w tym obszarze posiada platforma Commvault.
 • Automatyzacja zadań - Workflow Recorded: Dec 12 2019 40 mins
  Grzegorz Szostak, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Obecna infrastruktura oraz wykorzystywane systemy są coraz bardziej złożone i skomplikowane. Im więcej systemów, tym więcej czasu zajmuje zarządzanie nimi i utrzymywanie. Moduł Commvault Workflow ułatwia automatyzację powtarzalnych i bardzo złożonych zadań. Za pomocą intuicyjnego graficznego interfejsu użytkownika bez problemu można łączyć poszczególne procesy w zdefiniowanej kolejności lub w drzewie decyzyjnym.
 • Monitorowanie logów przy zastosowaniu platformy Commvault Recorded: Nov 7 2019 44 mins
  Grzegorz Szostak, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Rozwiązanie Commvault to wielopoziomowa platforma zarządzania danymi. Oprócz podstawowych funkcjonalności umożliwia także analizę dużej ilości logów z całego środowiska. Rozwiązanie Commvault umożliwia skonfigurowanie zasad monitorowania w celu gromadzenia i filtrowania logów. Commvault monitoring pomaga przechwytywać logi, aby później analizować oraz monitorować środowisko.
 • Przegląd zmian i usprawnień wniesionych w SP15-17 Recorded: Sep 26 2019 60 mins
  Jerzy Janowski, System Engineer, Commvault
  Każdy nowy zestaw poprawek to nie tylko naprawa znalezionych problemów, to przede wszystkim usprawnienia i nowe funkcjonalności - jakie?… zapraszamy do uczestnictwa.
 • Ochrona danych w aplikacjach Office 365 za pomocą narzędzi Commvault Recorded: Sep 19 2019 47 mins
  Piotr Łukasiewicz, Presales Engineer, Commvault
  Często spotykamy się z pytaniem, czy platformy Commvault można używać do ochrony danych w środowisku Office 365.
  Czy zaskoczy Państwa fakt, że Commvault może zapewnić szeroko zakrojoną ochronę danych w tych usługach i aplikacjach? Mówimy tu nie tylko o danych w skrzynce pocztowej programu Exchange, lecz także o rozwiązaniach SharePoint, OneDrive, Teams i Project.
  To doskonały moment na objęcie ochroną newralgicznych danych znajdujących się w pakiecie Office 365. Weź udział w webinarium i dowiedz się jakie są korzyści zabezpieczania danych w tych aplikacjach i usługach!
 • Nowoczesne podejście do ochrony i archiwizacji danych w ofercie Hitachi Vantara Recorded: Sep 12 2019 58 mins
  Anna Rydel, Alliance Business Manager EMEA East
  Na webinarze opowiemy o nowościach we wspólnej ofercie Commvault i Hitachi Vantara. Dzięki współpracy obu firm Klienci mogą zbudować bezpieczny system ochrony i archiwizacji danych w oparciu o Hitachi Data Protection Suite, architekturę referencyjną Hyperscale na serwerach Equus oraz Hitachi Content Platform
 • Jeśli standardowe raportowanie nie wystarcza to jest… Premium Reporting. Recorded: Aug 1 2019 42 mins
  Jerzy Janowski, System Engineer, Commvault
  Po ostatnich zmianach licencyjnych wszyscy istniejący i potencjalni klienci mają możliwość korzystania z rozszerzonych funkcjonalności raportowych - jak z nich skorzystać?… oto odpowiedź.
 • Świat wirtualny z Commvaultem Recorded: Jul 18 2019 48 mins
  Grzegorz Szostak, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Technologia wirtualizacji jest już na tyle dojrzałą technologią, że firmy jak Gartner zrezygnowały z publikacji raportów odnośnie najlepszych systemów wirtualizacyjnych. Rozwiązania takich firm jak RedHat, Nutanix czy Oracle VM stały się powszechne. Zapraszamy na webinar na którym pokażemy jak je zabezpieczyć.
 • Dane w chmurze ? Czy warto je zabezpieczać ? Zobacz jak to robi lider systemu ba Recorded: Jul 4 2019 40 mins
  Grzegorz Szostak, Presales Commvault, S4E
  Usługi chmurowe jakiś czas temu były tylko pokazywane na slajdach - mało kto z nich korzystał. Obecnie coraz więcej przedsiębiorców w różnym stopniu wykorzystuje usługi chmurowe. Podczas prezentacji przedstawimy możliwości zabezpieczenia takich środowisk.
 • Archiwizacja poczty Exchange – dlaczego i jak. Recorded: Jun 6 2019 75 mins
  Jerzy Janowski, System Engineer, Commvault
  Exchange to najpopularniejszy system pocztowy na świecie. Kiedyś archiwizowano pocztę, głównie po to, aby nie dopuścić do rozrostu baz oraz zmniejszyć koszty składowania emaili. Obecnie niezależnie czy używamy Exchange on premise czy O365 nadal klienci potrzebują archiwizować pocztę, ale z innych powodów: RODO czy eDiscovery & Compliance. Dlatego warto zapoznać się z możliwościami archiwizacyjnymi jakie oferuje Commvault w tym obszarze.
 • Hiperkonwergencja - jak ją zabezpieczyć? Commvault i Nutanix Recorded: May 30 2019 40 mins
  Grzegorz Szostak, Presales rozwiązań Commvault, S4E
  Systemy hiperkonwergetne integrują w jeden organizm, serwery, pamięć masową oraz funkcje sieciową. Tak inteligetne systemy należy odpowiednio zabezpieczyć. Podczas webinarium zaprezentujemy jak dwaj liderzy swoich rynków integrują i uzupełniają się
Webinaria na żywo lub nagrane
Zarejestruj się, aby wziąć udział w webinarium na żywo lub odtworzyć nagrane

Embed in website or blog

Successfully added emails: 0
Remove all
 • Title: Jak wysłać kopię zapasową do chmury oraz zabezpieczyć usługi w AWS
 • Live at: Apr 2 2020 8:00 am
 • Presented by: Marek Kędzierski, Senior Sales Engineer
 • From:
Your email has been sent.
or close