Elastyczna chmura prywatna dzięki współpracy firm Red Hat i F5

Logo
Presented by

Wojciech Furmankiewicz - Regional Manager Solution Architecture, Red Hat. Grzegorz Kornacki - Senior Systems Engineer, F5

About this talk

Wdrażając aplikacje oparte na chmurze i zarządzając nimi, wiele organizacji wybiera rozwiązania Open Source. Odpowiednie rozwiązanie Open Source zwiększa wydajność, elastyczność i innowacyjność w obszarach takich jak praca w chmurze, mobilność czy dostarczanie usług w modelu „X-as-a-Service”. Dołącz do nas i weź udział w seminarium internetowym, na którym dowiesz się, jak dwaj liderzy branżowi — firmy Red Hat i F5 — współpracują ze sobą, aby zapewnić jeszcze większą szybkość, kontrolę i elastyczność przy wdrażaniu chmury prywatnej. Będziemy rozmawiać o tym, jak: • wdrażać zaawansowane udostępnianie aplikacji i usługi związane z bezpieczeństwem w otwartym środowisku chmurowym, • szybciej udostępniać aplikacje dzięki certyfikowanemu rozwiązaniu OpenStack, • przyspieszyć wdrażanie dużych, otwartych infrastruktur chmury prywatnej oraz poprawić czas wprowadzania produktów na rynek. Oglądając to webinarium wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez F5 zgodnie z polityką firmy (https://f5.com/about-us/policies/privacy-policy). Wyrażasz również zgodę na otrzymywanie informacji od F5 na temat produktów i rozwiązań firmy z możliwością wycofania zgody w dowolnym momencie.

Related topics:

More from this channel

Upcoming talks (6)
On-demand talks (196)
Subscribers (13114)
F5 provides the broadest set of services and security for enterprise-grade apps, whether on-premises or across any multi-cloud environment. F5 Networks EMEA hosts a new webinar every month around app services and security topics, so do stay tuned to this channel to get the latest information! To learn more about F5, visit f5.com or follow @f5networksEMEA on Twitter.