Hi [[ session.user.profile.firstName ]]

Data v cloudu? Měli bychom je chránit? Takto to dělá Commvault

Doba cloudová s sebou přináší kromě jiného i nové požadavky a možnosti zálohování. Pokud provozujete svou kompletní produkci on premise, s Commvaultem můžete data zálohovat bezpečně do veřejných cloudů. Stejně tak pokud používáte aplikace nebo virtuální servery v cloudu, s Commvaultem máte možnost svá data držet pevně pod kontrolou a uchovávat repliky či kopie na svém lokálním hardwaru. Zjistěte více o možnostech využití potenciálu cloudu na našem webináři
Recorded Jul 8 2020 55 mins
Your place is confirmed,
we'll send you email reminders
Presented by
Vladan Lipka, Backup Specialist, StorageOne
Presentation preview: Data v cloudu? Měli bychom je chránit? Takto to dělá Commvault

Network with like-minded attendees

 • [[ session.user.profile.displayName ]]
  Add a photo
  • [[ session.user.profile.displayName ]]
  • [[ session.user.profile.jobTitle ]]
  • [[ session.user.profile.companyName ]]
  • [[ userProfileTemplateHelper.getLocation(session.user.profile) ]]
 • [[ card.displayName ]]
  • [[ card.displayName ]]
  • [[ card.jobTitle ]]
  • [[ card.companyName ]]
  • [[ userProfileTemplateHelper.getLocation(card) ]]
 • Channel
 • Channel profile
 • Commvault a případy užití z praxe Recorded: Apr 27 2021 92 mins
  Martin Blažek, GC System Commvault Consultant
  Tento webinář je zaměřený na řešení Commvault (data protection a data management software) a jeho reálné případy užití z praxe. Těšit se můžete například na zkušenosti se zálohováním 4 nodového Oracle RAC clusteru (postaveného na Oracle Exadata), zálohování Microsoft O365 On-premise i Online (Exchange online, Onedrive, Sharepoint online), zálohování VMware pomocí IntelliSnap technologie, zálohování HyperV, zálohování MS-SQL, Edge klientů a Edge drive a také na zkušenosti s archivací Exchange a Files systémů.
 • Ochrana dat Openstack, Kubernates virtuálních serverů v public cloudech Recorded: Mar 10 2021 135 mins
  Miroslav Dvorak, Data Protection Consultant
  Virtuální servery v cloudu či Openstacku a platforma Kubernetes umožňují dynamický vývoj aplikací a jejich efektivní správu. Přináší ale také nové nároky na ochranu dat. Commvault představuje jednotné řešení pro ochranu dat těchto typů workloadů
 • Zabezpečení podnikových dat v režimu home-office Recorded: Feb 23 2021 42 mins
  Miroslav Dvorak, Data Protection Consultant
  Pandemie COVID-19 přinesla mimo jiné masivní nárůst pracovníků na home office. Tento režim představuje nové aspekty zabezpečení podnikových dat. Platforma Commvault v oblasti bezpečnosti dat umožňuje efektivní práci z domova bez kompromisů. Přednáška zaměřená na ochranu dat laptopů a Office 365 pomocí řešení Commvault.
 • Commvault: nové portfolio, licencování a případy užití Recorded: Jan 13 2021 51 mins
  Miroslav Dvorak, Data Protection Consultant
  Commvault na podzim roku 2020 oficiálně představil svoje nové, rozšířené, portfolio. Toto portfolio se skládá ze čtyř základních bloků: Commvault Complete Data Protection (jednotná platforma pro zálohování a obnovu dat), Commvault HyperScaleX (škálovatelné, zabezpečené a výkonné řešené pro vysokou dostupnost dat), Hedvig Distributed Storage (softwarově definovaná storage) a Metalic BaaS (enterprise data protection řešení na bázi SaaS). S tímto rozšířeným portfoliem se pojí i nové licencování, které si stále zachovává svoji jednoduchost, ale navíc přidává i větší míru flexibility. A jak už bývá u Commvaultu zvykem, ukážeme i konkrétní případy užití s jejich přínosy.
 • Poslední linie obrany proti kybernetickému útoku - zálohování a veřejný cloud Recorded: Nov 18 2020 79 mins
  Miroslav Dvorak, Data Protection Consultant
  Kybernetické hrozby, jako je ransomware, dnes již nejsou pouze potenciálním rizikem, ale stále více reálnou hrozbou. Proto je ještě důležitější připravit poslední linii obrany - odolný a bezpečný systém zálohování dat založený na nejlepších technologiích, lidech a procesech. Detekce podezřelého chování souborů, správná izolace uložených záložních dat, jejich imunizace proti infekci a možnost ukládání dat v separátní lokalitě (air gaping) jsou rozhodujícími prvky pro snížení rizika spojeného s obnovou dat po kybernetickém útoku. Veřejný cloud může být také vhodným a bezpečným místem pro poslední záložní kopii dat. Zabudované obranné mechanismy ve veřejném cloudu se doporučuje posílit a doplnit vhodnou technologií a procesy obsaženými v záložním systému.
 • How to send a backup to the cloud and secure services in Microsoft Azure & AWS Recorded: Oct 14 2020 48 mins
  Marek Kędzierski, Senior Sales Engineer
  We invite you to a webinar where you will learn how we integrate with the public cloud Microsoft Azure and Amazon Web Services. During the meeting, we will tell you not only how to copy for each trip, but also how to secure data and services for Azure and AWS. If you want to learn how virtual machines from the on-premise environment to the cloud and how to secure them, if you are interested in database protection and blob storage, or check the availability of EC2, RDS or DynamoDB resources, register today.
 • Container Protection Recorded: Sep 30 2020 51 mins
  Robert Fine
  With the accelerating adoption of application containerization, learn how Commvault helps protect Kubernetes and containers. Join us on this webinar to know more about Commvault architecture and protection capabilities Kubernates Containers, which includes a live demo using our intuitive Command Centre interface.
  Presenting you with a comprehensive, scalable, and directly integrated solution, so you can get the most out of your Microsoft, AWS & Google cloud investment.

  Before you renew, you need to take a serious look at if your current backup solution is able to handle your needs today, tomorrow, and into the future.

  This webinar will cover key aspects of protecting your Container environment as well as your current traditional on-premise or cloud environment.
 • Get your Insights from the Inside on Commvault’s recent announcements! Recorded: Sep 4 2020 47 mins
  Przemysław Mazurkiewicz, Presales Director, CEE
  Join us for the scoop on a number of recent announcements and learn how our expanded product portfolio, partnership with Microsoft and recent Gartner accolades culminate to give you the best data management and protection possible.

  Agenda

  The new portfolio of simple, agile intelligent data management solutions
  •The expanded partnership with Microsoft to bring together and deliver our most innovative data protection technologies yet
  •The recent Gartner Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Solutions and our capabilities

  Register today to reserve your spot!
 • Egyszerűsített adatbiztonság - Commvault mentőszoftverrel, IBM felhőben Recorded: Jul 29 2020 64 mins
  Pál Ferenc – IBM,Przemyslaw Fafara – Commvault,Porkoláb Dániel – Arrow ECS Kft.
  Vegyen részt webinárunkon melyen bemutatjuk az IBM és Commvault közös megoldását, mellyel jelentősen egyszerűsíthető az adatmentési infrastruktúra és az adatmentési folyamatok.

  Tervezett témák:

  · Általános bemutatkozás IBM/Commvault 10 perc

  · A közös megoldás bemutatása: 15 perc

  · Rövid demonstráció: 10 perc

  · Kvíz: 10 perc (A kvízt kitöltők között 3 db ajándékot sorsolunk ki.)

  Az előadás részben angol nyelvű lesz.


  A Kvíz szabályai:

  1. A promóció és a játék szervezői: ECS Kft. és alvállakozóik. Nyeremény: 1 db HUAWEI Band 4 Pro okoskarkötő (A weboldalon látható képek tájékoztató jellegűek.)

  2. A nyeremény készpénzre nem váltható. A játék időtartama: 2020. Július 29 11:15. A részvétel módja: a webinaron elhangzottakból a webinar végén egy 3 kérdéses online teszt (https://sli.do) kitöltésével minden válaszoló indul a sorsoláson.

  3. A nyertes a legrövidebb idő alatt a legtöbb kérdésre helyesen vállalkozó résztvevő. A nyereményjátékban csak 18 éven felüli válaszolók vehetnek részt. A sorrendet az online teszt rendszer határozza meg a leadott válaszok alapján. A nyertest a regisztráció során megadott telefonszámon, email címen értesíti az Arrow ECS Kft., vagy megbízottja. A kisorsolt nyertes jelentkezése hiányában az Arrow ECS Kft. a második helyre rangsorolt indulót jutalmazza A nyeremény átadásának helyét és módját az Arrow ECS Kft. az értesítésben határozza meg.

  4.Adózás: A nyereményekkel kapcsolatos jövedelemadót az Arrow ECS Kft. vagy megbízott alvállalkozója fizeti meg. A játékkal kapcsolatban kérdezni a webinar időtartama alatt lehetséges. A jelentkező magánszemélyeket az Arrow ECS Kft. vagy megbízottja telefonon vagy emailben felkeresheti IT kérdésekkel kapcsolatban a fenti információk alapján.
 • Data v cloudu? Měli bychom je chránit? Takto to dělá Commvault Recorded: Jul 8 2020 55 mins
  Vladan Lipka, Backup Specialist, StorageOne
  Doba cloudová s sebou přináší kromě jiného i nové požadavky a možnosti zálohování. Pokud provozujete svou kompletní produkci on premise, s Commvaultem můžete data zálohovat bezpečně do veřejných cloudů. Stejně tak pokud používáte aplikace nebo virtuální servery v cloudu, s Commvaultem máte možnost svá data držet pevně pod kontrolou a uchovávat repliky či kopie na svém lokálním hardwaru. Zjistěte více o možnostech využití potenciálu cloudu na našem webináři
 • Commvault = Nejpokročilejší ochrana dat na koncových bodech! Recorded: Jul 1 2020 28 mins
  Vadim Bůžek, Senior System Specialist
  Commvault = Nejpokročilejší ochrana dat na koncových bodech!
 • Ochrana dat v Office 365 pomocí Commvault Recorded: Jun 24 2020 66 mins
  Jiří Glumbík, Backup Specialist, StorageOne
  Komplexní ochrana dat a žurnalistika v cloudu? Je to nutné a možné? Srdečně vás zveme na webinář věnovaný ochraně dat uložený jako součást služby Microsoft Office 365
 • Commvault – řešení ochrany dat s širokým záběrem a snadnou administrací Recorded: Jun 17 2020 40 mins
  Miroslav Dvorak, Data Protection Consultant
  Commvault jako jediný vendor přináší systém zálohování dat, kterým lze bez kompromisů komplexně chránit data hybridní IT infrastruktury: fyzických a virtuálních serverů v on-premise i public cloudech, notebooků, pracovních stanic, kontejnerů, aplikací Office 365, relačních databází MS SQL, Oracle, SAP HANA či velkých dat Hadoop a IBM Spectrum Scale, a.j.
 • Commvault - argumenty pro přechod na moderní platformu managementu dat Recorded: Jun 10 2020 40 mins
  Miroslav Dvorak, Data Protection Consultant
  Společnost Veritas byla považována za leadera v oblasti ochrany dat, resp. zálohování. Přestože po několika změnách vlastníka byla pozice tohoto vendora oslabena, u mnoha zákazníků zůstává základním řešením zálohovacího systému. Naši specialisté vám předloží argumenty pro přechod na zálohovací řešení Commvault.
Webináře pro IT profesionály v češtině
Kvartální Commvault webináře pro IT profesionály v češtině (živě)

Embed in website or blog

Successfully added emails: 0
Remove all
 • Title: Data v cloudu? Měli bychom je chránit? Takto to dělá Commvault
 • Live at: Jul 8 2020 8:00 am
 • Presented by: Vladan Lipka, Backup Specialist, StorageOne
 • From:
Your email has been sent.
or close